Měsíc s Fuji - srpen

Měsíc s Fuji - srpen

Svatba, reportáž, Albánie a samé rodinky. Takový byl další letní měsíc, který byl opět nabitý a z mého pohledu úspěšný. 

Hory jsou levné, prakticky zdarma a boží. Proto se do nich vracím každý měsíc. Tentokrát jsme s partou vyjeli na týdenní dovolenou do Černé Hory a Albánie. Abych potvrdil, že cestujeme fakt za pár šupů, se vším všudy nás stál výlet každého na 3500Kč. A jak naše cesta se šesti členy dopadla, můžete se podívat tady (v odkaze).

Rodinná focení

Nestíhám! Proto spousta rodinek čeká ještě na fotky, které uveřejním až v září. Tak tady alespoň pár fotografií z narozenin Jarouška, na kterou jsem byl "najat" rodinou Korbelů :-) 

Ne každý ale chce reportážní fotografie své rodinky. Například rodinka z Prahy, která za mnou dorazila, chtěla něco napůl. Vlastně byly to mírně aranžované fotografie, ale snažil jsem se spíše zachytit momenty. A jelikož mám rád i ty vtipné "nepovedené", tak jsem si jednu z nich rovněž zveřejnil.

Svatby

Je to trochu vtipné. Ale i v únoru jsem měl více svateb než v srpnu! V tento letní měsíc mi vyšla pouze svatba Lukyho a Terezky. Ale zase za to opravdu stála! Fotky jste mohli například vidět TADY, ale proč si jich pár nepřipomenout :-)

Reportáže

Miluji reportáže. Mít zcela volnou ruku a hledat (lovit) co nejlepší záběry. Císařký den v Kadani, který jsem fotil pro město, byl ale něčím novým. Byl jsem omezený pohybem a často nucen vytahovat dlouhé sklo a fotit z velké dálky. Cítil jsem se občas jak v kleci a říkal si, že bych nemohl fotit sport (týden na to jsem fotil hokej na pár minut:-)). Ale co? Aspoň něco nového. Fotky jste mohli vidět na mém Facebooku, ale jen pár. Proto jsem všechny nasdílel TADY. A níže je i onen zmíněný hokej, na který jsem doprovodil "svou žačku", abych ji naučil, jak fotit sport :-) 

Ostatní

Každý má rád pochvalu. Ale když Vám napíše tak hezká slova Honza Losenický, nelze jeho prosby odmítnout (ony by nešly i tak). Honza potřeboval nafotit želinský kostelík. A i když mám pramálo času, zkusil jsem se toho zhostit, třebaže mé krajinářské dovednosti padly na bod mrazu.

Kromě toho jsem se konečně dostal k portrétům Domči, s kterou jsem byl fotit už na jaře. Ale kvůli spousta zakázkám se k některým fotografiím nemůžu stále dostat :/ Což není stížnost, naopak!

Tagy příspěvků: