Náš běžný rodinný den potřetí

Každému říkám, že fotím nejradši svatby. Ale musím přiznat, že si tento styl rodinného focení užívám stejně tak :-) Je to již třetí rodinka, která si mne takhle pustila domů (nepočítám-li focení prvních narozenin dětí). Tentokrát focení proběhlo v Lounech. A musím říct, že bylo skvělé! Koneckonců… chcete vědět víc?

Měsíc s Fuji - červen

V červnu spousta focení, spousta poptávek. Prostě nejnáročnější a nejlepší měsíc od doby, co fotím :-)  chcete vědět víc?

1000x ne, 1001x jo

Když nejsem na svatbě, tak jsem na horách. Jak jinak. Není totiž nic dokonalejšího :-) chcete vědět víc?

Měsíc s Fuji - květen

Co se v minulém měsíci událo? Co vše jsem fotil? Nějaká ta svatba, párové i rodinné focení a také cestování po Tatrách. chcete vědět víc?

Náš běžný rodinný den podruhé

No, vlastně už počtvrté, jen jsem se po delší době zase rozhodl vydat sérii fotek z jednoho focení. Tentokrát jsem fotografoval s rodinkou z Moravy.   chcete vědět víc?

O čem jsme kecali...

Jelikož mi Marek Jelínek "otravuje" život skvělými fotkami ze své koloběžkové cesty Jižní Amerikou plnou krásných zážitků, těšení se na Peru se rapidně zvyšuje. Ale na to si budu ještě muset pár měsíců počkat, proto jsem si zavzpomínal na Kyrgyzstán. chcete vědět víc?

Tuscany 2017

Velikonoce nabízí 4 volné dny. A tak bylo na čase někam vyrazit. Třeba do Itálie... chcete vědět víc?

Jak nás porazilo počasí

Výlet do Tater byl víc než dobrodružný. Hrozící laviny a minimální viditelnost se postaraly o spousty zážitků. Hlavní bylo, že jsme se vrátili živí! :-) chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »