Náš běžný rodinný den počtvrté

Po minulém skvělém focení v Lounech jsem tentokrát jel na opačnou stranu - do Karlových Varů. A jak se focení vydařilo? Podívejte se sami na pár fotografií ze stovky, které tato rodinka dostala :-)  chcete vědět víc?

Balkánské peklo (nebo ráj?)

Tak jen pár slov k týdennímu výletu na Balkán, konkrétně do Albánie a Černé Hory. Dalo by se sepsat spousta zážitků, ale proč? Kdo nebyl, nepochopí, kdo byl, ví. A tak zůstanu hlavně u fotek :-)  chcete vědět víc?

Měsíc s Fuji - červenec

Když jsem psal, že červen byl nejlepší, to jsem ještě netušil, že červenec bude ještě lepší! Spoustu focení, spoustu pochvalných slov, které mě těší a zároveň motivují se neustále zlepšovat.  A co hlavně? Samí skvělí klienti! Když jsem začal fotografovat, bál jsem se práce s lidmi. Však to znáte,… chcete vědět víc?

Tipy a rady (1.) – přejmenovávání fotek

Přejmenovávání fotografií v Lightroomu není jen důležité pro přehlednost v našich počítačích, ale někdy dělá i pořádky, díky kterým je naše práce pohotovější a pohodlnější. chcete vědět víc?

Matýsek a jeho první narozeniny

Toma s Jančou jsem osobně neznal, pouze sledoval jejich skvělé fotografie. Když mi tehdy napsali, že by chtěli nafotit první narozeniny Matýska, odpověděl jsem jim něco ve smyslu: "Já? Vždyť fotíte tak skvěle!"  Ale byl bych blbý, kdybych takovou nabídku odmítl. Vlastně je to další z věcí, která… chcete vědět víc?

Náš běžný rodinný den potřetí

Každému říkám, že fotím nejradši svatby. Ale musím přiznat, že si tento styl rodinného focení užívám stejně tak :-) Je to již třetí rodinka, která si mne takhle pustila domů (nepočítám-li focení prvních narozenin dětí). Tentokrát focení proběhlo v Lounech. A musím říct, že bylo skvělé! Koneckonců… chcete vědět víc?

Měsíc s Fuji - červen

V červnu spousta focení, spousta poptávek. Prostě nejnáročnější a nejlepší měsíc od doby, co fotím :-)  chcete vědět víc?

1000x ne, 1001x jo

Když nejsem na svatbě, tak jsem na horách. Jak jinak. Není totiž nic dokonalejšího :-) chcete vědět víc?

Měsíc s Fuji - květen

Co se v minulém měsíci událo? Co vše jsem fotil? Nějaká ta svatba, párové i rodinné focení a také cestování po Tatrách. chcete vědět víc?

Náš běžný rodinný den podruhé

No, vlastně už počtvrté, jen jsem se po delší době zase rozhodl vydat sérii fotek z jednoho focení. Tentokrát jsem fotografoval s rodinkou z Moravy.   chcete vědět víc?