Na chvíli v uprchlickém táboře

+ pokud si koupíte některou z mých fotek v článku, výtěžek poputuje na pomoc do Bangladéše (stačí mi napsat). Můžete je i podpořit sami, viz text níže. Tenhle fotoblog není ani odborný, ani dokumentární, spíš laický pohled toho, co jsme za tu chvíli zjistili a co jsem si skrz několika zdrojů dočetl… chcete vědět víc?

Na dosah Mt. Everestu a Čo Oju

Prý mám víc psát. Ale o cestách se nepíše, o cestách se vypráví. Ideálně někde u piva. Proto tenhle náš výlet s Míšou do Nepálu nechám prakticky beze slova.  chcete vědět víc?

Hallstatt a okolí

Jako každý rok jsme využili svátku a vyrazili do Alp. Po Slovinsku a Dolomitech jsme zvolili trochu bližší místo. A to okolí Hallstattu.  chcete vědět víc?

"Konečně" do Gruzie!

Chtěl jsem původně něco o Gruzii rozepsat, ale zjistil jsem jednu věc - stejně to nikoho nezajímá :-) A mě už to psaní stejně nejde... takže spíše vyprávění u pivka, hmm? chcete vědět víc?

Švýcarsko, můj malý Himaláj

Už jsem to psal několikrát. Zamiloval jsem si Himaláj. Lidé mluví o egu, když někdo prohlásí, že čím výš, tím líp. Možná, nevím. Pravdou ale je, že až u ledovců si uvědomíte, jak božské hory jsou... chcete vědět víc?

Zase ty Velikonoce... tentokrát v Severním Irsku

Po Nepálu letos první výlet. A zase do pořádné zimy. Já ji svým způsobem miluju. Je drsná, nehostinná. Pro nás, co máme dobrodružného ducha, ideální. Pro mé kamarády prý nikoliv :-) Ale myslím, že si to stejně užili jako já! chcete vědět víc?

Sedm dnů kolem hory, kterou jsem neviděl

Když jsem psal tenhle blog, tak mě popadla hrozná nostalgie. Sice jsem říkal, že to byla na nějakou dobu má poslední cesta, kdy jsem vyrazil do hor zcela sám, tak na tenhle Alpamayo trek budu hrozně rád vzpomínat! Zde je deník mých sedm dnů... chcete vědět víc?

Sáňkování Honzíka s Nelčou

Když jdu fotit Nelču s Honzíkem, tak je to vlastně taková procházka, při které si pokecáme, ti dva během toho blbnou a já jen zaznamenávám jejich štěstí. A jsme všichni šťastní, neboť výsledkem jsou zcela přirozené fotografie... chcete vědět víc?

První narozeniny Adámka

Tak opět nějaké to focení narozenin dětí. Letos již druhé. Jak dopadlo? Mrkněte.. chcete vědět víc?

Peru poprvé: příprava na Alpamayo

Proč jsem se vydal na Alpamayo trek? A proč jsem z toho málem vycouval? Tak pár slůvek k Peru a dnům, než jsem vyrazil na tento boží trek, o kterém vám povím příště. chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »