Zase ty Velikonoce... tentokrát v Severním Irsku

Po Nepálu letos první výlet. A zase do pořádné zimy. Já ji svým způsobem miluju. Je drsná, nehostinná. Pro nás, co máme dobrodružného ducha, ideální. Pro mé kamarády prý nikoliv :-) Ale myslím, že si to stejně užili jako já! chcete vědět víc?

Sedm dnů kolem hory, kterou jsem neviděl

Když jsem psal tenhle blog, tak mě popadla hrozná nostalgie. Sice jsem říkal, že to byla na nějakou dobu má poslední cesta, kdy jsem vyrazil do hor zcela sám, tak na tenhle Alpamayo trek budu hrozně rád vzpomínat! Zde je deník mých sedm dnů... chcete vědět víc?

Sáňkování Honzíka s Nelčou

Když jdu fotit Nelču s Honzíkem, tak je to vlastně taková procházka, při které si pokecáme, ti dva během toho blbnou a já jen zaznamenávám jejich štěstí. A jsme všichni šťastní, neboť výsledkem jsou zcela přirozené fotografie... chcete vědět víc?

První narozeniny Adámka

Tak opět nějaké to focení narozenin dětí. Letos již druhé. Jak dopadlo? Mrkněte.. chcete vědět víc?

Peru poprvé: příprava na Alpamayo

Proč jsem se vydal na Alpamayo trek? A proč jsem z toho málem vycouval? Tak pár slůvek k Peru a dnům, než jsem vyrazil na tento boží trek, o kterém vám povím příště. chcete vědět víc?

Cestovat sám nebo ve dvou?

Otázku, zda mě to baví cestovat sám, dostávám pravidelně. Těžce se na ní odpovídá, protože kdo nikdy nevycestoval sám, nepochopí. Nicméně po delší době jsem vyrazil mimo Evropu s někým. A na tři týdny. Což je doba, kdy snadno s někým zešílíte, začnou vás štvát drobnosti a kompromisy vám lezou krkem… chcete vědět víc?

Dolomity

Čtvrteční svátek nemohl znamenat nic jiného než využití prodlouženého víkendu. A když je volno, tak se cestuje. Tentokrát se stany do italských Dolomit. chcete vědět víc?

První narozeniny Lelči

Už jsem to psal milionkrát, ale jsem za každé narozeniny (nejen dětí) či seriál "náš běžný rodinný den" vděčný. Tohle mě to totiž opravdu baví. Stejně jako svatby. Takže díky, že jsem tu mohl být opět! chcete vědět víc?

Měsíc s Fuji - srpen

Svatba, reportáž, Albánie a samé rodinky. Takový byl další letní měsíc, který byl opět nabitý a z mého pohledu úspěšný.  chcete vědět víc?

První narozeniny Stellinky

Miluji reportáže. Koneckonců proto jsem svatební fotograf. Ale stejně tak si užívám focení dětí v podobném duchu. Tentokrát se fotili první narozeniny Stellinky. chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »