Balkánské peklo (nebo ráj?)

Tak jen pár slov k týdennímu výletu na Balkán, konkrétně do Albánie a Černé Hory. Dalo by se sepsat spousta zážitků, ale proč? Kdo nebyl, nepochopí, kdo byl, ví. A tak zůstanu hlavně u fotek :-)  chcete vědět víc?

Měsíc s Fuji - červenec

Když jsem psal, že červen byl nejlepší, to jsem ještě netušil, že červenec bude ještě lepší! Spoustu focení, spoustu pochvalných slov, které mě těší a zároveň motivují se neustále zlepšovat.  A co hlavně? Samí skvělí klienti! Když jsem začal fotografovat, bál jsem se práce s lidmi. Však to znáte,… chcete vědět víc?

Tipy a rady (1.) – přejmenovávání fotek

Přejmenovávání fotografií v Lightroomu není jen důležité pro přehlednost v našich počítačích, ale někdy dělá i pořádky, díky kterým je naše práce pohotovější a pohodlnější. chcete vědět víc?

Matýsek a jeho první narozeniny

Toma s Jančou jsem osobně neznal, pouze sledoval jejich skvělé fotografie. Když mi tehdy napsali, že by chtěli nafotit první narozeniny Matýska, odpověděl jsem jim něco ve smyslu: "Já? Vždyť fotíte tak skvěle!"  Ale byl bych blbý, kdybych takovou nabídku odmítl. Vlastně je to další z věcí, která… chcete vědět víc?

Náš běžný rodinný den potřetí

Každému říkám, že fotím nejradši svatby. Ale musím přiznat, že si tento styl rodinného focení užívám stejně tak :-) Je to již třetí rodinka, která si mne takhle pustila domů (nepočítám-li focení prvních narozenin dětí). Tentokrát focení proběhlo v Lounech. A musím říct, že bylo skvělé! Koneckonců… chcete vědět víc?

Měsíc s Fuji - červen

V červnu spousta focení, spousta poptávek. Prostě nejnáročnější a nejlepší měsíc od doby, co fotím :-)  chcete vědět víc?

1000x ne, 1001x jo

Když nejsem na svatbě, tak jsem na horách. Jak jinak. Není totiž nic dokonalejšího :-) chcete vědět víc?

Měsíc s Fuji - květen

Co se v minulém měsíci událo? Co vše jsem fotil? Nějaká ta svatba, párové i rodinné focení a také cestování po Tatrách. chcete vědět víc?

Náš běžný rodinný den podruhé

No, vlastně už počtvrté, jen jsem se po delší době zase rozhodl vydat sérii fotek z jednoho focení. Tentokrát jsem fotografoval s rodinkou z Moravy.   chcete vědět víc?

O čem jsme kecali...

Jelikož mi Marek Jelínek "otravuje" život skvělými fotkami ze své koloběžkové cesty Jižní Amerikou plnou krásných zážitků, těšení se na Peru se rapidně zvyšuje. Ale na to si budu ještě muset pár měsíců počkat, proto jsem si zavzpomínal na Kyrgyzstán. chcete vědět víc?